Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea navigării sunteți de acord cu modul de utilizare a acestor informații. Află detalii aici.×

Lipi Tetris


Lipi Tetris este primul joc dintr-o serie care va apărea în curând pe lipicioşii. Eşti pregătit? Să vedem de ce eşti în stare!



Clasament (Top 20)

Aici vei găsi cei mai buni lipicioşi la acest joc:

lipi

Rezultatele tale:

Meciuri jucate: 0
Scor maxim: 0

LocLipiciosScorData
1.Maria Mary72,905,9782015-04-22
2.Adytzu55,929,6762013-10-16
3.LynxLynx45,929,0632013-09-27
4.Adytzu20,638,4862012-08-22
5.MaDa20,395,9452013-04-26
6.MaDa18,505,4702013-02-09
7.Patrick17,131,4602012-08-18
8.Adytzu14,380,0062012-03-21
9.Patrick13,380,0062011-01-31
10.Patrick12,293,9042010-06-01
11.Patrick10,848,8162011-01-16
12.MaDa10,610,7022013-02-06
13.MaDa10,165,5572013-03-15
14.Patrick9,733,4482010-07-06
15.Patrick8,983,2252010-09-10
16..........8,569,6602009-07-27
17.MaDa7,553,2392013-03-01
18.MaDa7,359,7742012-09-30
19.MaDa7,296,1112013-02-17
20.MaDa7,271,7632012-08-05

Primul loc este premiat zilnic cu 10 lp.

Conectare:


Am uitat parola



Subiecte de discuție


Lipicioşi înscrişi de curând

Descarcă aplicația de Android sau iPhone!

Descarcă din Google Play Descarcă din App Store