Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea navigării sunteți de acord cu modul de utilizare a acestor informații. Află detalii aici.×

Cuvinte


Cuvinte este un nou joc pe lipicioşii. Eşti pregătit? Să vedem de ce eşti în stare!



Clasament (Top 20)

Aici vei găsi cei mai buni lipicioşi la acest joc:

lipi

Rezultatele tale:

Meciuri jucate: 0
Scor maxim: 0

LocLipiciosScorData
1.Bogdan999,999,1932015-07-24
2.Adytzu999,999,1922013-10-16
3.LynxLynx999,999,0872013-09-24
4.Adytzu97,6392013-06-01
5.Alex41,5352013-03-05
6.Adytzu41,4952013-01-14
7.Alex40,4872013-01-10
8.Adytzu40,0002012-09-13
9.Tudii30,0002012-09-12
10.Adytzu15,0992012-09-09
11.Tudii15,0072012-08-30
12.Adytzu14,4472012-03-21
13.Darky-13,4172011-09-24
14.Charlie Jade12,1042011-09-07
15.Razvan11,7432015-03-22
16.Razvan10,9512015-03-19
17.Darky-10,3002011-05-29
18.acelea10,0002011-05-26
19.Darky-8,3512011-05-16
20.acelea7,6662011-04-20

Primul loc este premiat zilnic cu 10 lp.

Conectare:


Am uitat parola



Descarcă aplicația de Android sau iPhone!

Descarcă din Google Play Descarcă din App Store